i-creativePárty a narozeniny3 komentáře

Chcete uspořádat dětskou narozeninovou oslavu a lámete si hlavu nad výzdobou, pohoštěním a zábavou? Inspirujte se několika zajímavými tipy, díky kterým bude dětská oslava vaší ratolesti nezapomenutelná! :-)

dětská pirátká párty     kovbojská párty     tipy na dětskou oslavu     dětská kuchařská párty     pohoštění na dětskou oslavu     dětská narozeninová párty

dětská oslava výzdoba a pohoštění     inspirace a nápady na oslavu narozenin     nápady na dětskou oslavu narozenin     dětské vaření     dětská oslava narozenin     květina z lízátka

Pokud jste v první fázi plánování oslavy, budou se vám nejspíš hodit pozvánky na oslavu narozenin. Dále si můžete vyrobit párty čepice nebo se inspirujte a dopřejte dětem barvy určené pro malování na obličej.

Nebojte se uspořádat tématickou oslavu – podle toho, co má vaše dítko rádo: vesmírná párty (rakety, marťani, létající talíře), pirátská párty (hledání truhly s pokladem, čokoládové penízky, pirátské omalovánky), princeznovská párty (korunky, bál), duhová párty (bublifuky), kuchařská párty (mini vaření např. z ovoce, kuchařské čepice, přenášení na vařečce), vodní párty (vodní hry, chytání rybiček v bázenku), kovbojská párty, zvířátková oslava (masky, malování na obličej).

pohoštění pro děti     hrátky s bublifukem     dětská oslava - výzdoba     nápady na oslavu narozenin

pirátská oslava narozenin    dětské tématické párty     pohoštění na dětskou oslavu     malé dárky pro malé hosty

dětské narozeniny     dárky pro malé hosty    balónky na narozeninové oslavě     tvoření na narozeninové oslavě

nápady na dětskou oslavu     dětská oslava    pohoštění na dětskou párty

Tip: Veselé netradiční balónky, párty čepice a bublifuky jsou samozřejmostí :-)


Hledáte také:
 • čo na detskú oslavu
 • co vařit na dětskou oslavu
 • co na detskou party?
 • ako vyrobiť vesmírnu raketu na karneval
 • balonky oslava
 • dětká párty pohoštění
 • co na detske oslavy
 • dětská fotbalová oslava inspirace
 • 1.narozeniny tip na oslavu
 • čepice na oslavu prvních narozenin

Přihlaste se k odběru novinek

3 komentáře - “Tipy na dětskou narozeninovou párty”

 1. Ellie

  Tak s tematickými oslavami mám svou zkušenost. Co se týče dekorací, tak ty používám spíše neutrální, objednané většinou ze stil trade, kde mají za dobré peníze a dají se využít opakovaně, pokud zbydou. A zbytek ladím dle tématu a vyrábím sama. Už jsme měli doma scooby-doo party, princeznovskou party, fotbalovou, monster high… no skoro všechno. Stačí známé hry upravit do tématu a je to :)

 2. Navrhar

  Kureci popcorn. V hitparade zdravych potravin se na prvnich prickach sice asi neumisti, ale zato ho pripravite jen ze tri surovin a na party se po nem jen zaprasi! … Potrebujete pripravit neco exkluzivniho pro navstevu? Pustte se do lososovo-spenatove rolady, ktera vypada i chutna dokonale!

 3. Domča

  Tak když já mám oslavu,poslouží za občerstvení jednoznačně popcorn,šampáňo,brambůrky,dort,jednohubky,..Pak -výzdobu moc neprožívám,bohatě stačí vlajkosláva(dostatečně dlouhý provázek a trojúhelníky z bar.papírů které na motouz nalepíme).A zábava,to je vždy nejtěžší😅.Vede klasická židličkovaná,hádej kdo jsem,stolní hry,pantonima nebo prostě puzzle.Hezkou osavu!🎂🎁🎉💌

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.