Tipy na dětskou narozeninovou párty

Chcete uspořádat dětskou narozeninovou oslavu a lámete si hlavu nad výzdobou, pohoštěním a zábavou? Inspirujte se několika zajímavými tipy, díky kterým bude dětská oslava vaší ratolesti nezapomenutelná! :-)

dětská pirátká párty     kovbojská párty     tipy na dětskou oslavu     dětská kuchařská párty     pohoštění na dětskou oslavu     dětská narozeninová párty

dětská oslava výzdoba a pohoštění     inspirace a nápady na oslavu narozenin     nápady na dětskou oslavu narozenin     dětské vaření     dětská oslava narozenin     květina z lízátka

Pokud jste v první fázi plánování oslavy, budou se vám nejspíš hodit pozvánky na oslavu narozenin. Dále si můžete vyrobit párty čepice nebo se inspirujte a dopřejte dětem barvy určené pro malování na obličej.

Nebojte se uspořádat tématickou oslavu – podle toho, co má vaše dítko rádo: vesmírná párty (rakety, marťani, létající talíře), pirátská párty (hledání truhly s pokladem, čokoládové penízky, pirátské omalovánky), princeznovská párty (korunky, bál), duhová párty (bublifuky), kuchařská párty (mini vaření např. z ovoce, kuchařské čepice, přenášení na vařečce), vodní párty (vodní hry, chytání rybiček v bázenku), kovbojská párty, zvířátková oslava (masky, malování na obličej).

pohoštění pro děti     hrátky s bublifukem     dětská oslava - výzdoba     nápady na oslavu narozenin

pirátská oslava narozenin    dětské tématické párty     pohoštění na dětskou oslavu     malé dárky pro malé hosty

dětské narozeniny     dárky pro malé hosty    balónky na narozeninové oslavě     tvoření na narozeninové oslavě

nápady na dětskou oslavu     dětská oslava    pohoštění na dětskou párty

Tip: Veselé netradiční balónky, párty čepice a bublifuky jsou samozřejmostí :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

thirteen − six =