Vánoční dárky od Pixie Crew

Pixie Crew je nová značka a zároveň i název pro produkty, jejichž klíčovým prvkem je pixel. Pixely ze silikonu lze opakovaně umisťovat a vyměňovat, čímž lze tvořit tvary nebo obrázky. Školní batohy, tašky přes rameno, náramky nebo třeba diáře, které lze kreativně dotvořit dle vlastní fantazie, potěší nejen děti. Využijte slevový kupón pro váš nákup nebo si o některé Pixie Crew výrobky s i-creative.cz zasoutěžte.

pixie crew vanocni darky

Pixie Crew produkty podporují hravost, tvořivost a fantazii dětí a jejich rodičů. Pixelové výrobky rozvíjí fantazii, kreativitu, jemnou motoriku a všeobecnou zručnost dětí. Dokážou je zabavit na dlouhé chvíle, někdy i hodiny. Každý den mohou jít do školy s jiným motivem. Dokonce se mohou kreativní činností zabavit i o přestávce nebo ve školní družině. Školní batoh s pixely je odliší od ostatních, je zcela jiný než mají děti běžně ve škole.

Produkty Pixie Crew nejsou určeny výhradně dětem. Dospělí si oblíbili například kolekci výrobků z korku a pamětníci a fanoušci osmibitových her si mohou na tašku vyskládat nějaký oblíbený motiv.

Zkuste si to také. Pro návrh obrázků můžete využít Pixie Crew Editor  nebo se inspirovat v Pixie galerii, ale postačí i čtverečkovaný papír a vlastní fantazie.
Pro nákup v e-shopu www.pixiecrew.cz můžete do 10.12. 2017 využít slevový kupón PIXIEVANOCE20 , který platí pro celý sortiment (zadává se v nákupním košíku a sleva je 20%). A brzy si můžete o Pixie Crew produkty zasoutěžit také na facebookové stránce i-creative.cz ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

3 + sixteen =