Pastelky STABILO Woody 3 v 1

Multifunkční kreativní pastelky nabízející všem malířům nadstandartní kvalitu malování. To jsou pastelky STABILO Woody 3 v 1. V jednom jediném těle se ukrývá barevná pastelka, voskovka a vodovka. Jsou tak trochu kouzelné a rozhodně stojí za vyzkoušení. Přesvědčete se :-)

pastelky STABILO Woody 3 v 1

Stabilo Woody 3 v 1 můžete koupit v balení po šesti kusech, deseti či velký set 18 barev s ořezávátkem a místem pro uložení štětce nebo lze také pořídit barvičky samostatně. Možnost koupi jednotlivých barev samostatně oceníte, pokud si nějakou barvu oblíbíte natolik, že ji vykreslíte dříve než ostatní.

Pastelky mají vysoce kvalitní pigmentace tuhy, které jsou odolné proti zlomení.

STABILO Woody 3 in 1

Robustní netoxické pastelky s extra silnými těly jsou ideální pro malé dětské ruce. Vhodné jsou pro malé výtvarníky již od 3 let věku, ale oblíbené jsou i u dospělých!

STABILO Woody 3 v 1

Lze s nimi kreslit na nejrůznější materiály, například sklo, plast, pogumované povrchy, kov nebo kůži. Kreslit s nimi můžete i na malířské plátno. Díky vysoce krycí schopnosti a intenzivní barevné stopě vynikají i na tmavých podkladech.

STABILO Woody pastelky

Při použití mokrého štětce se nakreslené barvy chovají jako vodovky. I při vymalovávání lze jednoduše stínovat.

motýl vymalovaný pastelkami Woody 3 v 1

Řekli byste, že na obrázku louky s tulipány nejsou použity klasické vodové barvy?

použití pastelek Stabilo Woody 3v 1

A kde tyto fantastické Woody 3 in 1 zakoupíte? Pastelky si můžete objednat v internetovém obchodě Activáček http://activacek.cz/ – školní potřeby s nápadem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

six − 3 =