i-creativeGumičky, Soutěže28 komentářů

Ovládáte s přehledem základní techniku pletení? Vyzkoušeli jste i pletení na prstech či vidličce a chcete se pustit do pletení na stavu? Pak je soutěž určena právě vám. Vyhrajte set Loom Bands, který obsahuje vše, co k pokročilému pletení náramků, prstýnků i přívěšků potřebujete :-)

Soutěž o Loom Bands sadu

Sada obsahuje:

 • 1x stav
 • 4x háček
 • 25x spojka
 • 700 gumiček

soutěž o set Loom Bands

Trvání soutěže: 18.8.- 24.8. 2014, 23:59

Pravidla soutěže:

 1. Buďte fanouškem facebookové stránky www.facebook.com/icreative.cz
 2. Napište na facebookovou stránku pod soutěžní upoutávku, zda jste již gumičkování propadli, jestli pletete na prstech, vidličce, stavu … nebo se gumičkování teprve chystáte vyzkoušet …
 3. Vyplňte kontaktní formulář

Vyhlášení vylosovaného výherce proběhne na facebookové stránce 25.8. 2014
Výhru odesíláme pouze v rámci ČR.


Hledáte také:
 • pleteni prstynku na prstech
 • naučit se plést s gumičkami
 • soutěže o loom bands
 • návody na náramky loom bands - vidlička
 • návody na pletení z gumiček na vidličkách
 • soutez o loom
 • Gumickovani vidlicku
 • pleteme s gumickami
 • návody na pletení z gumiček k vytisknutí
 • pleteni na vidlicce

Přihlaste se k odběru novinek

28 komentářů - “Soutěž o Loom Bands sadu”

 1. Martina Sudkova

  Gumičkování jsem už zkoušela na prstech a na tužkach.Můj syn by si chtěl vyrobit naramek v barvách sparty. ;-)

 2. Strakošová Dana

  Gumičkování jsem zkusila, ale jen takové jednoduché nármky. Dnes jsem se přesvědčila, že i malé děti s gumičkami umí kouzla :-D

 3. Agata

  Plete můj osmiletý synek, používá jen háček, prý je to nejlepší, já si občas zapletu s ním, třeba i na prstech, je to super zábava.

 4. Jiřina

  Zkoušíme to s dcerkou (4 roky) Pleteme na tužkách a docela se to naučila a moc jí to baví. Třeba se dostaneme i ke stavu :-) Je to príma zábava.

 5. zoptik

  gumičkování propadla moje dcera. zatím ji nic tak nenadchlo jako gumičky:-) Používá zatím jenom háček, ale touží po stavu

 6. Lenka K.

  Gumičkování jsme propadla skoro celá rodina :) Dcera (5let) a syn (8let) už pletou na jednoduchých stavech a udělátek :)

 7. Miroslava Vodrážková

  Synovec a neteř, pletou o 106. Jsme omotaná celá rodina. Potřebujeme tak více a více gumiček :-) Jinak pletou na tužkách s háčkem.Je to prý nejlepší.

 8. Jana Nováčková

  Já jsem ještě nikdy takové náramky nezkoušela, ale moc se mi líbí. Chtěla bych to zkusit i s pětiletou dcerkou, určitě by jí to bavilo. Tyhle gumičkové náramky mě zaujaly a chtěla bych to zkusit, i když výsledek u mě je nejistý. Potřebuji mít vše vysvětleno jako pro blbce, abych to pochopila :-) . Tak třeba budu úspěšná ….

 9. Vendula Volková

  Dcera si první gumičkové náramky přinesla od kamarádky. Moc se nám líbily – nekonečně mnoho barevných kombinací. Do pletení nás však zasvětili moji synovci! Naučili nás to na prstech. Rádi bychom v tom pokračovaly a ogumičkovaly celou rodinu a přátele :-)

 10. Renáta

  Ano, dcerka ( 14 let ) se synem ( 8 let ) pletou a pletou, zkoušela jsem to také a je to super. Máme háčky a udělátka. Gumičky vládnou , jsou hitem a jsou super !!!!

 11. František Žák

  Nikdy jsem to nezkoušel. Takové náramky se mi líbí a myslím si, že se budou líbit i vnoučatů. Pro mne je třeba návod pro méně chápavé

 12. Aneta

  Začala jsem gumičkovat před 5ti dny a hrozně se mi to líbí.Sama jsem si vyrobila stav ze dřeva a hřebíků,ale nejde na něm plést :-(.A na gumičky jsem si z krabice od čokoládových bonbónů udělala menčí pořadač.Proto bych ráda vyhrála.:-D

 13. Judita

  hrozně mě to baví a chtěla bych vyhrát protože mám docela ještě málo gumiček začala sem před 14 dny a nemůžu se od toho odtrhnout. Už mám sice stav ale moc věcí na něm neumím :( :)

 14. Terezka

  Pletení náramků z gumiček jsem si uuuplně zamilovala. Denně upletu nejméně 6 náramků.Moc by jsem si přàla stav na pletení abych se mohla naučit nové metody pletení i nějalá ty zvířátka. : D

 15. HANA NOVÁKOVÁ

  Tak jsem včera viděla,jak se to dělá a je to opravdu nádhera.Tak to asi taky vyzkouším,snad mi to půjde,jako mé kamarádce.

 16. Veronika Pajkrtova

  Ahoj umim na prstech na vidlicce a na stavu ale stav mi prasknul:( chtela bych novyy:/ ano,gumickovani jsem totalne propadla!!!!!:DDDD

 17. Zoe

  Gumičkuji skoro pořád:-)Kdybych to vyhrála …..byla bych štětí bez sebe:-)
  Ještě nikdy jsem nevyhrála soutěž s takovou úžasnou cenou která by se mi šikla!!!!!:-):-)Ano gumičkovani jsem propadla:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.